Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska

Finał sezonu Premier League 2018-19:

Mistrz: Manchester City

Kwalifikacje Ligi Mistrzów: Manchester City, Liverpool, Chelsea, Tottenham

Kwalifikacje do Ligi Europy: Arsenal (dołączy do Ligi Mistrzów, jeśli wygra Puchar UEFA), Manchester United, Wilki

Złote buty: Salah, Mane, Obamyan

Wspomaganie króla: Hazard, który ubrał się w Chelsea Koszulki Piłkarskie

Złote Rękawiczki: Alisson

To najbardziej intensywna konkurencja w mistrzostwach Premier League w historii. Liverpool i Manchester City nadal prowadzą, a Blue Moon i Czerwona Armia utrzymują mistrzowskie napięcie aż do ostatniego dnia meczu. Liverpool w czerwonej koszulce Koszulka Liverpool nadal nie zdołał zdobyć pierwszego trofeum Premier League w historii drużyny, przegrał przez cały sezon, 97 punktów to trzeci najwyższy wynik w historii Premier League, ustępujący tylko Manchesterowi City w tym sezonie i Manchester City w poprzednim sezonie , ale także odświeżony najwyższy wynik Premier League w historii drugiego miejsca. W tym sezonie mistrzowie Premier League i zdobywcy drugiego miejsca zdobyli aż 195 punktów, a także odświeżyli czołową angielską historię ligi i drugie miejsce.

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska...
ما را در سایت Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 216 تاريخ : دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ساعت: 22:23

Niesamowite noce, niesamowite zwroty akcji, niesamowite cuda, niesamowity Liverpool! Z Origi i Wijnaldum strzelili dwa gole, w pierwszej rundzie stracili 3 gole i brak zwycięstwa Liverpoolu 4-0 nad wszechświatem w Barcelonie, łączny wynik 4-3 odwrócił rundę! Urodził się cud Anfield, a ludzie Liverpoolu awansowali do finału Ligi Mistrzów Madrytu!

Na najwyższym światowym poziomie pola walki nokautów Ligi Mistrzów niemożliwe jest stworzenie cudu przy braku trzech bramek. Ale ludzie Liverpoolu skończyli ciężko dwa razy, 14 lat temu w nocy w Stambule, Liverpool spadł 0-3 za AC Milan w pierwszej połowie, ale po powrocie z szatni Armia Czerwona ścigała 3 piłki, aby wyrównać i ostatecznie odwróciła czerwony rzuty kae. Legion, wygrał V Ligę Mistrzów w historii drużyny! Historia nazywa się cudem Stambułu!

Wysoko ceniony bóg Liverpoolu, Alisson, stał się głównym czynnikiem w promocji zespołu. Zrobił pięć zapisów w 90 minut. W pierwszej połowie były trzy kluczowe punkty, a strzały Messiego i Suáreza zostały rozwiązane. Alisson miał na sobie specjalny stop Koszulki Piłkarskie, ponieważ jego oryginalny Koszulka Liverpool był w konflikcie z kolorem odzieży barcelońskiej i sędziowskiej. Oficjalna strona Liverpoolu mówiła, że ​​jest to jednorazowa koszulka i nie zostanie wydana na sprzedaż.

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 227 تاريخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398 ساعت: 22:03

Przedostatnia runda Premier League to także 37. runda i wiele walk z życia i śmierci. Po 90 minutach wzlotów i upadków, czerwony Koszulki Piłkarskie z Liverpoolu 3-2 pokonał Newcastle, utrzymując mistrzowski finał Premier League w ostatnim dniu meczu. Ciężka cena Tottenhamu za dwie czerwone kartki 0-1 przegrała z Bouemouth, nie wykorzystując idealnej okazji do zablokowania pierwszej czwórki. Cardiff City straciło 2-3 w domu z Crystal Palace i zostało wcześniej obniżone. Trzy zawieszenie tytułu sezonu Premier League zostało już rozwiązane jako pierwsze, ale odpowiedź na tytuł i czwarty ma być pozostawiona tylko do ostatniej rundy ogłoszenia, a także pokazuje zmiany w Premier League. pora roku. Nieprzewidywalny stopień.

Dwa asy Liverpoolu, Virgil van Dijk i Salah, zdobyli dwa, by objąć prowadzenie, a generałowie z Newcastle, Atsou i Rondon, dwukrotnie odpowiedzieli. W 86 minut Shaqiri minął rzut wolny, a Origi, ubrany w czerwony Koszulka Liverpool, chwycił cel i dwóch rezerwowych razem, aby stworzyć kluczową wiedzę! Liverpool 3-2 pokonał Newcastle, aby zdobyć 3 punkty, a Manchester City, który prowadzi mniejszą grę, nadal prowadzi w klasyfikacji.

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 222 تاريخ : جمعه 20 ارديبهشت 1398 ساعت: 23:00

Dowiedziawszy się o porażce Dortmundu w Lourdes, fani, którzy kupili Bayea Koszulki Piłkarskie, zaczęli się domyślać, że drużyna może bronić się kilka razy z góry. Jednak nie zapominaj, że „piłka nożna jest okrągła”, a „energia” drużyny spadkowej w ostatnim etapie ligi zawsze była niewielka. Ta runda stanęła na drugim miejscu w rankingu Norymbergi, Baye został prawie zburzony. 48-minutowy gol brazylijskiego napastnika Pereiry sprawił, że Baye poczuł zimny pot, ale w 75 minucie Gnabry wyrównał wynik.

W czasie przestoju szacuje się, że nikt nie pomyśli, że cała akcja jest tak wzloty i upadki. Leibold stracił miejsce w 91 minucie. Jednoręczny nóż Comana został rzucony w 95. minucie. W ciągu 5 minut fani, którzy kupili Baye Koszulka Baye Monachium, byli jak kolejka górska. Gracze Bayeu doświadczyli tego. Od 0 minut do 3 minut, a następnie 1 punkt „deliktu”.

Po trafieniu w grę, Baye może wygrać mistrzostwo tylko w teorii. Jednakże, biorąc pod uwagę pragnienie Dortmundu na talerz sałatkowy, oczywiście nie pozwolą, aby coś takiego się wydarzyło. Bez niespodzianek, tytułowe zawieszenie w tym sezonie zostanie zachowane do rundy finałowej.

Populaość Revierderby nigdy nie jest rozczarowująca, nie mówiąc już o tej grze związanej z końcowym tytułem i sytuacją spadkową w tym sezonie. W przypadku Schalke 04 kończącego pierwszą połowę z wynikiem 2-1, Hoet, który walczył o tytuł w domu, przyspieszył atak w drugiej połowie. Jednak w 60 minucie, gdy Reus zarzucił łopatę, sędzia bezpośrednio pokazał czerwoną kartkę. Wynik był za sobą, a dusza drużyny została odesłana. Sytuacja żółtego Koszulki Piłkarskie Dortmund gwałtownie się odwróciła. Tak zwana „porażka nie jest sama”, po zaledwie 5 minutach Wolf za faulem łopaty, ten sam sędzia bezpośrednio czerwona kartka została wysłana, Dortmund tylko 9 graczy pozostało na boisku. W końcu, w 94. rewanżu w historii Bundesligi, Schalke 04 pokonało Dortmund 4-2 na wyjeździe.

Po przegranej meczu Dortmund prawdopodobnie zostanie powiększony przez Baye w klasyfikacji. Co gorsza, dusza zespołu Reus i Wolf wygrali czerwoną kartkę, a następnie stanęli przed zawieszeniem. W lidze pozostały tylko trzy rundy, sytuacja żółtego tytułu Koszulka Borussia Dortmund Dortmund stała się niezwykle pesymistyczna.

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 238 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1398 ساعت: 22:20

Przypadkowo ogłoszono nową płytę i narodziła się! W Southampton i Watford napastnik Southampton Koszulki Piłkarskie Shawn Long strzelił 7,69 sekundy, aby ukraść i ukończyć cel, tworząc najszybszy rekord w historii Premier League.

Southampton, który jest optymistycznie nastawiony do sytuacji spadkowej, jest gościem w Watford. Wiele z dupek publiczności nie było jeszcze gorące. Tablica wyników została przepisana na 0-1.

W domu Watford objął prowadzenie w fazie początkowej, ale karkołomne podanie Defendera Cathcarta zostało przechwycone przez Shawna Longa, który nosił Southampton Koszulka Southampton, i udał się prosto do pola kaego, naprzeciwko wyboru Ben Fostera. Zastrzel drzwi! Prędkość bramki jest niesamowita! Oficjalny zawodnik Premier League Shawn Long strzelił średnio 7,69 sekundy, co również pobiło rekord rekordu Premier League. Przed Shawnem Longem najszybszym zdobywcą rekordu w Premier League był były obrońca Tottenhamu, Ledley King.

Pięć bramek pokonało Huddersfield! W piątkowej porannej grze Premier League 53249 kibiców Liverpoolu doświadczyło serdecznego zwycięstwa na Anfield. Keïta strzelił 15-sekundowy cios. Salah, który nosił Liverpool Koszulki Piłkarskie, stał się pierwszym graczem, który strzelił gola w historii setnej gry zespołu. 91 punktów ustanowiło rekord historii drużyny. Alisson nie dał przeciwnikowi żadnej bramki w 20 prostych meczach. Oczywiście jest to niezbędne. Chamberlain zadebiutował w Liverpoolu po 367 dniach. Liverpool wygrał 7-meczową serię Premier League po zwycięstwie 5: 0 nad Huddersfield, a także 11 zwycięstwami Manchesteru City. Te dwa zespoły Premier League w sumie wygrały 18 kolejnych zwycięstw.

Liverpool złamał już rekord historii drużyny w Premier League w poprzedniej grze. Teraz zdobył 91 punktów w 36 meczach i zajął 4 miejsce w historii Premier League. Przed czerwoną armią Koszulka Liverpool jest tylko Manchester City, który w zeszłym sezonie zdobył 100 punktów. Dlatego mistrz Premier League i drugie miejsce w tym sezonie z pewnością stworzą nowy rekord historyczny. Wielka szkoda, że ​​żadna drużyna nie może wygrać mistrzostw. Czy będzie wypadek w ostatniej bitwie o mistrzostwo?

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 233 تاريخ : شنبه 7 ارديبهشت 1398 ساعت: 22:24